Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grzybowska

„Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grzybowska” powstała w listopadzie 2010 roku. Miejscem prowadzenia działalności jest Warszawa (Mokotów).

Głównym celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej w taki sposób, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Klienta i wspólnie z Nim wypracować rozwiązanie jak najbardziej dla Niego korzystne i najlepiej odpowiadające Jego potrzebom.

Kancelarię cechuje kreatywne i profesjonalne podejście do Klienta. Wszelkie sprawy powierzone Kancelarii wykonywane są sumiennie, rzetelnie i terminowo.

Kancelaria obsługuje zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, jednak swoje usługi Kancelaria świadczy bez ograniczeń terytorialnych, również w języku angielskim.

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną w następujących dziedzinach: prawo handlowe i gospodarcze, prawo cywilne, prawo zamówień publicznych, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo procesowe oraz Ogólne Warunki Kontraktowe FIDIC.

Niezależnie od wartości zlecenia Kancelaria gwarantuje wszystkim Klientom profesjonalną obsługę prawną na najwyższym poziomie i pełne zaangażowanie w powierzone sprawy.