Magdalena Grzybowska

Radca prawny od listopada 2010 roku, wpisana na listę radców prawych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA - 7159. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej we współracy z The Catholic University of America, Columbus School of Law.

Posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, w tym przejęć i połączeń, prawa korporacyjnego, cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Przede wszystkim jednak specjalizuje się w prawie zamówień publicznych.

Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowała w dużej międzynarodowej kancelarii prawnej White&Case, w której zajmowała się głównie obsługą prawną transakcji przejęć i połączeń oraz ogólnymi sprawami korporacyjnymi związanymi z bieżącą działalnością spółek.

W 2010 roku założyła własną działalność gospodarczą i rozpoczęła stałą współpracę z poznańską Kancelarią Prawną T-Legal. W tym okresie świadczyła pomoc prawną dla dużej międzynarodowej firmy będącej światowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji środków ochrony roślin uprawnych, jak również dla jednej z największych spółek zajmujących się budową infrastruktury związanej z zarządzaniem gospodarką wodną i systemami oczyszczania ścieków. Doradzała także przedsiębiorcom prowadzącym elektrownie wiatrowe oraz jednemu z wiodących na rynku polskim dostawców rozwiązań multimedialnych (szeroko rozumiane systemy Digital Signage).

Dzięki kompleksowemu charakterowi usług prawnych świadczonych na rzecz Klientów kancelarii, poszerzyła swoje doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC.

Od czerwca 2013 roku działa niezależnie w ramach własnej kancelarii w Warszawie w dzielnicy Mokotów.

Włada biegle językiem angielskim.